| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Každá rodina to má nastavený jinak. Moje máti by zešílela, nezavolat mi aspoň jednou za dva dny (nejlépe denně), ale moje teta, žena stejné krve, sestra mé matky, má se svým šestatřicetiletým synem vzath úplně jiný. Ví, že bratranec je obrovský introvert (po ní) a ví, že nbydlí ve stejném malém měšstě jako ona a tak to prostě "neřeší". Někdy o něm neví i měíc. Teď už je to lepší, ale v dobách, kdy mobily nebývaly tak kvalitní a bratránek je trochu lempl na toto, telefon třeba ztratil, nebo se mu rozbil, on ho mrsknul na stůl, se slovy "no co aspoň nebude nikdo otravovat" a dál to prostě neřešil.~t~ Teta naopak řikla "strach? né, nemám, kdyby bylo nejhůř, vím že přijde sem"~8~~t~
Prostě takoví jsou a i když nám to přijde divné, oni si vytvořili "pravidla-nepravidla", který jim kolikrát i já závidím. Prostě se ozve jednou z čas~d~ A mají se rádi a mají spolu hezký vztah. I přesto o sobě kolikrát neví i měsíc~d~

Blbý bylo, když dostal ošklivou hnisavou angínu a dle zvyků nikoho neotravoval, to teta, která ho jela navštívit, páč se mu nedovolala (ale jak řikám, oba jedno město), tak tato ho děsně zjezdila, neboť ležel doma s horečkama a v lednici sotva máslo. Tak mu nakoupoila, postarala se o své šestatřicetileté miminko a to jí naoplátku slíbilo, že když bude marod, nedejbože ošklivě marod, že se nahlásí~t~
Jinak je fakt uplně samostatnej.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.