| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki...geologii uz mame taky za sebou...nezapomenu, kdy jsem na jedne plazi sedela jak praclovek, dite mi nosilo zajimave kameny a ja je musela mezi dvouma kamenama rozbijet. Jeste ze na me moc nebylo videt. Pak usoudila, ze by je chtela brousi a umelecky zuslechtovat a gravirovat, tak ji tatinek koupil celou vybavu od Dremel, ma to i s upevnenim na stul, takze ma ve sklepe dilnu s ponkem /zelezny stul s drevenou deskou/...no, aspon jsem mela haloweenskou dyni hotovou raz dva i se vzorem, tak to tam neni zbytecne~k~
Pres leto to vypada, ze zacne sama jezdit na plachetnici /opti/, takze doufam, ze po nas nebude jeste vyzadovat vlastni /a nebo zrovna prenechani nasi velke rodinne lodi/. Nafukovaci clun s motorem uz ma, kdyz tak vas na ten island dopravi. Na mori je jak doma~t~
Jo jo...ty zajmy a nadani neco stoji~k~
Jinak u nas tu logiku objevili uz v predskolnim veku, takze o ni vime a ani se nedivime, ze ji jde matika. Ale dite o ni stoji jen v mezich uciva, takze ji nic nenutime. Predstava ze mam doma druhou moji matku me docela desi...~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.