| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado,
já vím, že je toho moc, ale když máš doma tři děcka, bydlíš na Moravě a rodina žije z jednoho platu, není možný zaplatit si moc často cestu + nocleh i když jen pro dva někde v Praze, to je výjimečný výlet a už se snažíme to spojit tak, aby ten výlet byl i pro ostatní, jenže je to už i o dovolené, děcko samotný tak daleko nepustím, takže za běžnýho provozu s ním (on ten můj plat v posledních letech nebyl téměř žádný), takže je to o dostupnosti
samozřejmě se syn snaží dostat na soustředění přes matematiku, ale tady na gymplu fakt nefunguje NIC, nabídli mi kroužek matematiky na gymplu v 30 km daleko, přestup vlakem, dvě hodiny než se dostane tam, pak hodina v kroužku a zase dvě hodiny zpátky, to nejde, ta efektivita je pak mínusová, když na to sedne sám, tak za 5 hodin zvládne i sám to, co za hodinu v kroužku,
takže jsem řekla, že o to nestojím, navíc zase bych ho nemohla ještě pustit samotnýho, musela bych s ním, loni byl kroužek na 7 ráno, to je absolutně o ničem, letos je ve 2, musel by skončit ve škole v 11, dohánět učivo, přišel by o jiný aktivity, prostě to nejde, pokud ta možnost není v místě bydliště nebo školy
prázdninový tábory jsou úžasný, drahý, ale super, ale to nestačí na to, aby děcko celý školní rok mohlo rozvíjet svoje schopnosti a zájmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.