| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u nás ve škole se na telefon nic nahrávat nesmí, je za to okamžitě důtka ředitele, i kdyby to učitele usvědčilo z bůhví čeho
u nás jsou ale učitelé celkem fajn.. třídní od syna nebyla teda nic moc, ale nikoho vulgárně nenazývala..

nicméně syn je teď v sekundě na gymnáziu... a je hodně malý, má opožděný růt o skoro 7 let, což mezi spolužáky je fakt znát, měl autonehodu, vinou řidiče na přechodu u školy.. ajeden nejmenovaný učitel, kteý ho ani neučí, vykládal ve vyším ročník, že je syn tak prťavej a proto ho řidič neviděl..a že snad bude učit gymnazisty učit chodit přes přechod..

v té třídě je dcera od kamarádky a je i kamarádka syna, takže se ho okamžitě zastala, protože věděla, jak to celé bylo.
osobně mi to přišlo dost ubohé, na škole jsou i děti trošku menší než syn a samozřejmě on sám za vzrůst nemůže, navíc ta nehoda byla 100% vina řidiče, nikoliv syna, který se rozhlédl pořádně.. přišlo mi to jako dost hnusné schazování syna..
takže bych se fakt nedivila

co si pamatuju u sebe, tak jeden učitel si neospustil asi v šesté nebo sedmé třídě komentáře na má prsa, která mi narostla dříve než spolužačkám a k mé malé postavě (vyrostla jsem taky až dýl) byla dost viditelná
bylo mi to vždy velice nepříjemné

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.