| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já teda zírám, jak jste všechny benevolentní...
Zmačkané dítě nestrpím. Prádlo vyžehlím, uložím do skříní - děti si berou čisté a vyžehlené, nemají proč co kam muchlat. Na nanošené prádlo mají jinou skříň, kde to věší na háčky a ramínka, takže se to taky nemuchlá. Můžou si nosit co chtějí, jaké chtějí kombinace, když se v tom cítí dobře... ale být zmuchlaný, špinavý a smrdět, to ne.
Hračky a věci si denně večer uklízejí, kromě toho, s čím si hrajou délé a průběžně. Provozní bordel neřeším, ale před spaním se musí všechno uložit, abychom se přes to v noci a ráno nepřeráželi. To samé na stole - můžou si hrát jak a s čím chtějí, ale až po úkolech, na které musí být vždy místo. Nemám s nimi v tomhle směru žádné sspory, uklízíme odjakživa, s malými já, větší už sami. Když se jim nechce, optám se, jestli to teda můžu vyhodit... a hned se jim chce. Máme malý byt a je nás hodně, takže bordel se sem prostě nevejde.
Jinak s nejstarší dcerou také řešíme problém, že jí nemáme rádi - ale ne kvůli uklízení a podobně, ale kvůli násilí. Nedokážu jí prostě vysvětlit, že když jí roční prcek vzteky kousne, tak ona ho za to nesmí praštit. Jí to připadá jako křivda a nenechá si říct, že to celé musí dělat jinak, jednak mu nebrat hračky (to zas nechápu já, že mu bere jeho zatloukátka a vkládačky a dělá to za něj), dále když jí tahá za rukáv a piští, tak se k němu otočit a kouknout se, co chce a ne ho ignorovat, až on už neví co a rafne jí do ruky, pak třeba že když už jí rafne, tak mu nesmí jednu ubalit, že to s ním hodí na zem... Z toho jsem z ní hrozně nešťastná, že je tak surová... a nevím, co s tím. Jsem už celá uvysvětlovaná, ona je celá ukřivděná, všechno odkýve a udělá to zas. Jako malá taková nebývala, do 4 let, pak prožila drsný rok ve školce, kdy se po ní vozily 3 holčiny, pořád brečela a nechtěla tam chodit, další rok na ní hned první den zase nastoupily a tak jsem jí poradila, aby jim dělala přesně to samé, co ony jí - což ona aplikovala s velkým úspěchem, holky jí něco udělaly, on jim víc, holky se rozbrečely a od té jsou nejlepší kámošky a ona si to násilí jako řešení nese dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.