| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím,potřebuji si nějak utřídit myšlenky,zajímají mě vaše názory.Nemohu se rozhodnout,kde bydlet.Už jako puberťačku mne to stále táhlo do Prahy,chtěla jsem tam bydlet a také přes dvacet let bydlím.Dosud celkem spokojeně.Bydlíme v obecním bytě,který se má brzy privatizovat,byt je vcelku velký,3+1,80 metrů čtv. v centru Prahy.Velmi často však jezdíme k rodičům na vesnici,kde se nám také velice líbí.Jenomže.......Moje děti by chtěli bydlet v této vesnici,zejména jedenáctiletá dcera v Praze není šťastná,občas i pláče,že by chtěla z Prahy na venkov kde bydlí rodiče.Syn se sice vyjadřuje též že by chtěl bydlet na vsi,ale u něj vidím,že mu je úplně jedno,jestli bude na vesnici nebo v Praze.No a pokud jde o mě,tak si nejsem jistá.Někdy cítím,že Praha mi už strašně leze krkem a že bych na tu vesnici ráda šla.Pak si ale zase říkám,že lepší je to v Praze,z mnoha důvodů.Napsala jsem si klady i zápory bydlení v Praze i na vesnici a pořád vůbec nevím,podle čeho se rozhodnout,nedaří se mi ujasnit si priority.Ze všeho nejvíc mne od toho bydlení na vesnici odrazuje to,že bych se v tom baráku sama s dětma strašně bála.Ale pak vidím zase ty pozitiva a jsem s rozhodováním v koncích.Bohužel plusy a mínusy,jestli byt v Praze nebo dům na vesnici,jsou tak nějak vyvážené napůl.Co by pro vás hrálo největší roli při takovém rozhodnutí?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.