| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechápu, ale znám... synek byl podobný případ - do předškolního věku neexistovalo, aby usnul při čtené pohádce, při vyprávěné pohádce se zhasnutým světlem, u televize, prostě ani ťuk - pokud se "vysílalo", tak neustále přijímal - nedokázal vypnout...
Takže se pokud jsem ho chtěla uspat, znamenalo to přečíst pohádku, zhasnout objemout ho v posteli a ležet vedle něj do té doby, dokud neusnul.... Jako malý si dokonce sám od sebe někdy lehal na záda a dával si ručičky pod sebe - asi aby ho to nelákalo a neměl tendenci zase něco objevovat...
Když byl batole, bylo nemožné uspat ho přes den v posteli!

Jediné kde usnul a spal bez problémů bylo auto, nebo kočárek - jakmile jsme někam jeli, do 10 min. spal...

Mrňavka spí o dost líp, ale je fakt, že pořád uspávám prsem (je jí 22 měsíců), nicméně s ní máme rituál, kdy si vybere do postele plyšáka, vezmeme leporelo, které si chvíli prohlížíme (než mi ukradli mobil, brala jsem do postele ten a pustila jsem jí na něm večerníček), pak zamáváme knížce (nebo mobilu), dáme prso a ona vytuhne, jakmile se napije. Trvá to tak 15-20 min,, podle toho, jak je unavená, přes den usíná ještě rychleji, což nechápu, protože v noci celkem pěkně spí a budí se mezi 7-8 - prostě luxus. Ovšem spíme spolu v manželské posteli v ložnici, takže už s ní nijak jinak nemanipuluju.

Upřímně fakt netuším, jak se to dělá, aby se dítě mrsklo do postýlky a ono samo usnulo.~d~
Na vyřvání nemám koule...
Moje děti bohužel nikdy nešly ani přenést uspané do postýlky - fakt jsem se pokoušela, ale vždycky se vzbudily a bylo děsný je znovu uspat...ani samy v ní být nechěly, dokonce ani tehdy, když jsem seděla vedle postýlky a držela je za ruku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.