| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko mám to taky tak. Já myslím že prostě každý člověk může mít jiné teplotní nastavení. To že žít v teple oslabuje imunitu a způsobuje nemocnost mi přijde jeden z velkých předsudků.

Já potřebuji optimálně alespoň těch 25C, v noci tak těch 20C. Nemocná nebývám vůbec už od dětství. Ale byla bych jakmile bych spala pod otevřeným oknem či ve velké zimě - to bych ráno zaručeně nevydala hlásku.
V noci pokud je příliš zima, tak se budím zimou. V kanceláři pokud málo topí - teda pod těch 25C, tak mám úplně zmrzlé prsty. Nevidím důvod proč se týrat zimou, když mi vyhovuje teplo a vydělám dost na to si zatopit. Samozřejmě nekritizuji nikoho kdo má raději chlad a topí málo, akorát nechápu proč mají potřebu "stírat" nás "teplomilné".

A zvyknou se na to nedá, zkoušela jsem se roky přizpůsobit během sdílení domácnosti s osobou typu eskymák, ale změnit se nejde, jde o založení. Jsem teda asi typ do teplých krajů.

A zrovna na dětech vidím tu teplotní rozdílnost - jedno je zmrzlík, druhý ne. Takže dcera jde v tričku s krátkým rukávem, syn si dá triko s dlouhým a ještě mikinu. A jsou spokojení oba. A ač teda topím spíš podle nás zmrzlejších, tedy dost, tak ani jedno dítko není nijak výrazně často nemocné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.