| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálko, podle toho, co jsi o sobě někde psala jsem na tom momentálně s váhou podobně jako Ty. A vlastně i s výškou, mám 158 a 61 kg. Nejsem zdaleka modelka, ale zhubla jsem od července 15 kg. Díky tomu, jak jsme si podobé si pamatuju, co jsi o sobě psala. A jaký je mezi námi rozdíl? JÁ JSEM NADŠENÁ A JSEM NA SEBE PYŠNÁ. Pár kg bych chtěla ještě dát dolů, ale nehrotím to, podle BMI jsem v normě a o to jde hlavně. . Po skončení "hubnoucího cyklu" jsem vlastně jídelníček skoro neměnila, hlavně nevrátila jsem se ke svým zlozvykům. Jím libové maso (hlavně bílé), zakysané mléčné výrobky, hodně zeleniny. Výrazně jsem omezila přílohy a přestala jsem sladit a mlsat sladké. Skoro jsem vyloučila bílé pečivo a musím si hlídat živočišné tuky kvůli chlostesterolu. Nehladovím a občas mírně "zhřeším", jako odměnu si dopřeji maličký kousek kvalitní tmavé čokolády. A pozor, i když už zdaleka nejsem tak důsledná a nevážím si každý kousek jídla, hubnu dál. Takže se časem možná dostanu k vysněné váze.

Mám pocit, že Ti hrozí porucha příjmu potravy. Hraběcí rady dávat nebudu, už to, že si toto téma založila znamená, že si nebezpečí uvědomuješ. Jestli chceš, napiš a budeme se podporovat. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.