| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že má mnohem větší vliv povaha na to, jestli dítě chce nebo nechce jezdit na tábory než tábory na to, jakou má dítě povahu. Školkáčka bych na tábor nenutila pokud vyloženě nechce, pokud mu je to jedno a tábor je ze školky, se kterou jsi spokojena, tak bych mu to klidně doporučila, ať to zkusí. Syn školkový tábor velmi striktně odmítal, takže jsem ho nenutila a nejel. Pojede až teď ve třetí třídě na školu v přírodě, to ho už trochu nutím, že jedou všichni spolužáci, kamarády už ve škole má, tak uznal, že by byla hloupost nejet. Ale nadšený tím není. Taky jsem ho trochu nutila na příměstské tábory (chodím do práce), takže byl od první třídy vždy na jednom týdenním za prázdniny, bylo to z kroužku, kde vedoucí znal, takže byl nakonec úplně v pohodě a hlavně tam nespal, což nechtěl. Takže, já bych přihlédla k přání dítěte a postrkovala jen mírně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.