| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem introvert, ale do te klasicke skatulky "samotare, co nemusi moc lidi" jsem se nikdy uplne nevesla. Ve spolecnosti jsem vzdycky videt, jsem vyrecna, mam rada humor. Dlouho mi trvalo, nez jsem si v tom udelala jasno. Precetla jsem si nahodou knizku Problemove dite v rodine, kde byli introverti a extroverti definovani trochu jinak. Introvert se ve spolecnosti "vybiji", energii nabira o samote, kdezto extroverta spolecnost naopak "dobiji". A najednou mi to vsechno do sebe zapadlo. Zila jsem od 18 na ubytovnach a v podnajmech, vetsinou sama. Kdyz jsem mela chut jit mezi lidi, vyrazila jsem, pobavila se, uzila si to, ale zase jsem byla vetsinou prvni, kdo odchazel mezi prvnimi. Z pocatku jsem mivala problem se zvednout v hospode od stolu a rict, ze uz jdu, nechala jsem se ukecat a vyhnila tam, ac jsem byla uplne vybita. Naucila jsem se tohle lip kontrolovat, sedat si ve vetsi skupine lidi na kraj stolu (sedet v rohu bylo co se strategie odchodu tyce netakticky) a umet vcas koncit. Ted jsem obklopena pribuznymi, k tomu plny dum deti, prakticky nemam moc moznosti byt sama a hodne mi to chybi. Profiluju se pak jako osoba nesnasenliva, protoze manzel ma rad navstevy, plesy, spolecne grilovacky a ja nemam kam utect, nemam se kde dobit. Stal se ze me typicky morous.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.