| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak Lucka měla zánět v oku, ale už to má snad dobrý. Míša zase naraženou ruku, má dlahu, zítra s ním jdu na kontrolu, tak mu to snad sundají.

Blízko, mám švagrovou zubařku, takže co vím, tak nejdůležitější je, aby dítko když jde spát a má vyčištěné zoubky již v noci nepilo cokoliv slazeného. Jenom vodu. No a když se pije jen voda jako stále místo čajů, džusů apod., tak je to to nejlepší co pro zoubky může být. Hlavně nepít colu apod. To je nejhorší prevít na zuby. A když už se cola vypije, tak ihned jít si vyčistit důkladně zoubky.
Dále je nejdůležitější nedávat nic do úst dopělého a pak dávat dítku. Třeba olíznout zmrzlinu, kousnout do sušenky a pad to dát dítku. U miminek dudlík, olizování lžičky, když se dítko krmí apod. Z dospěláka se bacily přenáší na dítko a pak má dítko kazivost zoubků. Švagrová, když vidí, že maminka olizuje lžičku při krmení miminka tak šílí. Jedné mamince i vynadala na dovolené. Je to to prý nejhorší na zoubky u dětí.
No a s omezením sladkého to je jasné.

Beremi, takže Bertíček se už projevuje? Taky mě zajímá co tatínek a Bertíček.

Molly, a nebyl by to pech, kdybys upekla dva dorty a byly by holky nemocné a nemohli byste na oslavu jet, když máte šatičky nakoupené?

Holky, manžel drží opět dietu~t~
On má ročně tak 5x nápad, že bude hubnout~t~. Vydrží mu tu maximálně 14 dní. Tentokrát má prý důvod, že má vysoký krevní tlak.
Včera jsem udělala takové brokolicové placičky s ovesnými vločkami. A móoc mu chutnaly. Je sranda, že kdybych je udělala mimo sezónu hubnutí, tak by je nejedl a řekl mi, co je to za blaf~t~
Prostě budu vařit blafy a jemu bude šmakovat~t~
Vyžaduje vařit ryby. Přitom donedávna jedl rybu pouze na vánoce a byl z toho ještě na nervy, že mu zůstane kost v krku.
No již dietu drží týden, tak ještě týden a budu mít opět na čas klid~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.