| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adelinko, vážné popovídání k ničemu nevede, protože když je dotyčný v afektu, tak si na to povídání ani nevzpomene. Můj dlouho dospělý muž taky v afektu rozbíjí věci, už jsem si kvůli tomu dost užila (i poplakala). Nevysvětlím mu to. On potom lituje, že to je rozbitý, ale protože za to můžu já, která jsem ho rozčílila, tak to neřeší. A považuje v podstatě za moji chybu. Proto když dcera měla svůj první pokus v tomto směru, tak jsem ji zřezala, že si to dodnes pamatuje (o něco se s mladší hádaly a starší to vzala a schválně to rozbila na dva kusy), stačily tři plácance na zadek, i tak to pro ni byl takový šok, že jsem z toho měla trauma taky. Pokaždé, když se dostane do afektu, tak si na to vzpomene a zmůže se jen na výkřiky, že má chuť věc po ruce rozbít. Nikdy to už neudělala. Mladší dcera si to pamatuje dodnes a taky v afektu hází věcma apod. a má tendenci si na nich ten vztek vybít, ale zatím to neudělala, stačí připomenout, co bude následovat. Své děti nikdy nebiju, ani jsem je neplácala. Za nic. Ani jiné tresty nedávám. Tohle je ale výjimka, protože se nehodlám celý život dívat na to, jak se mnou cvičí, protože považují za správné něco ve vzteku rozbít. Sama jsem vzteklá a neumím je naučit, jak si vybít vztek jinak. Já zase ječím a nadávám, ale v životě bych nic nerozbila, na to jsem vždycky dost při smyslech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.