| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evuš, držím pěsti..je to fakt úřední šiml bezohledný..ale ty jsi baba odolná,ty to zvládneš..
No Beremi neprovokuj,prej hubnout kojením:(,kojila jsem oba kluky za sebou každého cca 1,5roku a pořád mám 8kg nahoře:(((..nějak mi to nejde zhubnout porád
No a jak se u vás vyvíjí choroba..malá už je dobrá?
U nás..no ve školce asi/nebo od jednoho kamaráda/ jsme chytli zánět spojivek,takže já jsem zakysaná,Matěj už to má pryč a Adam se budí s oběma očima zalepenýma chudáček a vždy hlásí..mami co budu dělat s těmahle očičkama,nemůžu otevřít?...ale jinak nic,nemají to ani moc červené...akorát včera ještě blinkali oba, nevím co to bylo,dneska už jsou dobří...takže je mám celý týden doma.
Jo s tou mou prací-pobočkou knihkupectví by to bylo paráda,ale beru to s rezervou, prostě bud se šéf rozhodne anebo ne,nijak to asi neovlivním moc...poslala jsem mu takový informační mail o stavu knižního trhu ve městě a o možnostech kde by to připadalo v úvahu..a to je vše co mohu udělat..
No a Štěpánka?..Teď před chvilkou právě udělala řidičák..uff,jsem ráda...a dneska taky čeká na zprávu jestli ji vzali do Takka, byla ve třetím kole pohovorů,tak třeba,..dnes se uvidí. Taky do dneška pořád čekala,že se jí ozvou z pracáku,neb se hlásila na takové stážistické místo na některý úřad, hledali 10lidí absolventů na roční stáž na různé státní úřady a pořád že se ozvou ozvou a do dneška nic..takže od pondělka, pokud ji nevezmou v Takku, jde na měsíční brigádu do jedně fabriky do výroby a mezitím bude hledat dál no..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.