| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no mě prostě ten student přitahuje, na padesát nevypadá a znám ho od jeho 42 :-). A není to, že by mi imponovalo jeho postavení nebo peníze, myslím, že moc bohatý není, spíše mi imponuje, jak se ke mně vždy hezky choval.
Všichni mi radí, ať si vyřeším vztah s "manželem", není to manžel, nevzali jsme se. Máme spolu 4 letou dceru. On si žije svůj život a ani nemá zájem se mnou trávit čas. Když potřebuju s něčím pomoct, tak přijede, ať když jde do tuhého. Nechci psát konkrétně, co se stalo, ale přirovnám to k tomu, že např. jsem u doktorky, mám podezření na vážnou nemoc a pošle mě do nemocnice. Správný partner by ihned vystartoval do nemocnice za mnou, můj partner mě nejdřív podezřívá ze simulace a přijede až když to je nezbytně nutné a je potřeba se postarat o malou. toto se nestalo ale stalo se něco srovnatelného. No a všichni mi radí, ať se s ním rozejdu, že to je šílený sobec. Ale jinak jak tak žijeme vedle sebe, tak je to většinou poklidná domácnost, takže mi chybí koule to rozseknout jakoby zničeho nic. Už si také žiju svůj život a nepočítám s ním. On je člověk, co se mnou nechce trávit čas, má svoje zájmy. Takže já už si jedu taky svoje. Asi měsíc jsme spolu nespali a stejně spolu spíme tak max. 20x do roka. Tak nevím, stále jakoby čekám na tu poslední kapku. Otázka je, jestli přijde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.