| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, blbě. Třikrát jsem tam chodívala dlouhodobě - pokaždé jsem se cestou tam odhodlávala a snažila se co nejvíc myslet na praktické věci, co můžu zařídit, čím nemocného potěšit a tak. Po návštěvě jsem vždycky potřebovala čas pro sebe (nejlíp venku někde mimo lidi), abych se dala do pořádku. Pokaždé mě zachraňovalo to, že na mě visela spousta věcí, neměla jsem nikoho, kdo by za mě "potáhl", takže jsem musela zůstat provozuschopná. Alkohol, léky nebo něco podobného jsem nepotřebovala, ani jsem nekouřila, ale měla jsem nezřízenou chuť na cigaretu, snad největší od doby, kdy jsem přestala kouřit. Dvakrát ta hospitalizace dopadla dobře, jednou ne, ale pokaždé jsem se tak za měsíc po skončení návštěv složila a měla jedu zdravotní komplikaci za druhou, bylo mi hodně zle i psychicky. Je to hodně náročné období pro každého, vydrž a nezapomínej ani na sebe. Když můžeš, odpočívej a dobíjej si baterky něčím, co máš ráda. Držím palce tobě i mamince~;((.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.