| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No.. mám jich hodně..

Někdy vidiny, či sny, který se do puntíku splní. Většinou se ale jedná o nepodstatné záležitosti, tudíž nechápu...

Když umírala kdysi moje mamka, v ten den se pořád sami otvíraly dveře. Prostě mi došlo, že přišla babíčka - ale nechápala jsem proč. Ráno jsme mamku našli na záchodě..
Když můj tedy ještě manžel měl plicní embolii, přišla mě babička varovat - a viděla jsem smrtku. Dostal se z toho. To samé se dělo, když měl embolii podruhé..

No - občas něco vidím, ale bydlím na zvláštním místě, které je protkané různými pověstmi, prý zde černé mše atd..

No a nejhorší věc
Spím a najednou bolest na ramenou, která se zvětšovala. Takže v polospánku jsem se snažila tak nějak z toho dostat a pamatuji si, že se mi vůbec nechtělo otevírat oči. No - nakonec ta bolest už byla tak intenzivní, že se to nedalo vydržet a já jak ležela na zádech (normálně takhle nespím) tak jsem ty oči otevřela . No a zírala jsem na nějakou zelenomodrou bytost, která mě za ty ramena držela.
No a v hlavě mi prolítlo něco jako ať mě nechá spát a ať neotravuje - a ona prostě se najednou přímo před mýma očima rozplynula. Prostě jsem jí zírala do očí a najednou se rozplynula...
A ty oči byly hrozně veliké

Potom v lese - někdo za mnou chodil, ale nikoho jsem neviděla. Pak říkali, že je tam entita zvaná strážce a ona to místo hlídá..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.