| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pred 13 lety:

Kartarka:
- jste tehotna, v brise vam neco roste
- nebudete z toho mit radost
- bude to spojeny s cestovanim
- brzo budete mit operaci a pritom se stane mala nehoda nejakym nastrojem

Ja:
- tehotna urcite nejsem
- mela bych z toho radost
- operaci neplanuju
Nashle.

Realita:
Za tri dny mi vola doktorka, ze mam tezkej nalez na deloznim cipku.
Odletela jsem do zahranici jak planovano ale mela jsem za mesic nechat zkontrolovat.
V zahranici to z pojistovacich duvodu neslo, tak jsem letela zpet.
Okamzita operace.
Po OP vse udajne v nejlepsim poradku. Po par dnech doma si rikam, co mi to tam dole vadi - kouknu zrcatkem a jsou tam cerny svy. Dobehnu do spitalu za primarkou a ona:
"Pri operaci se stala mala nehoda - pri vytahovani te kovove smycky, kterou se to delozni hrdlo odpalovalo, operaterovi uklouzla ruka a tou smyckou Vas poranil i venku na sliznici."
~e~

Od te doby ke kartarce (ani jen tak z legrace nebo pro zajimavost) nepachnu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.