| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, ona se má věc tak....úzce to souvisí se sousedním tématem Kambaly o touze po dítěti. Já totiž na takovou touhu pořád čekám, a ona pořád nikde. Takže ano, dítě si pořídím na poslední chvíli, protože pořád doufám, že se ta touha dostaví. Na druhou stranu, když bych v životě dítě neměla, asi by se nic nestalo, umím si představit sebe jako bezdětnou. Já nemám problém s tím nemít dítě, já mám problém s tím, že partner ho chce a déle než rok už čekat nechce. Takže pro mě je otázka postavena vlastně takto: mít dítě a partnera a nebo nemít nejen dítě, ale ani partnera. Protože pokud bychom neměli dítě, on odejde.

Všichni kolem mě, včetně gynekoložky, mi říkají, ať si dítě pořídím "z rozumu/rozumově", protože neznají nikoho, kdo by litoval. Moje neschopnost odhodlat se k početí dítěte asi hodně pramení z velmi neutěšeného dětství a taky z toho, že jsem překročila určitou hranici, kdy jsme schopná takového rozhodnutí. hrozivě se bojím porodu. Vlastně trochu závidím všem, které do toho šly tak trochu lehkomyslně a bez rozvažování, protože já kdykoliv jsme se v minulosti zamyslela, zda dítě ano, vyšlo mnoho důvodů proč ještě ne.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.