| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sofie, jasný, tady je spousta odborníků...a to, že lékaře nenapadne v určité chvíli určitá diagnóza nebo ji odhadem vyloučí, protože to nesplňuje obraz nemoci, to je taky pravda.
Doktoři nejsou pánibozi, jsou to lidi, mohou se mýlit, blbě odhadovat, a to i ti nejlepší. Někdy vůbec není od věci se zeptat, zda nemohu mít to a to, pokud se symptomy shodují.

A nejnovější postřeh.
Já znám různé přístupy - od naprosto chladných a odmítavých po naprosto skvělé lékaře, kteří mi na mou otázku - odpovědí. A nejen to, oni se u toho i ZAMYSLÍ...
Zrovna v pátek jsem odcházela z ordinace fakt s radostí, protože jsem si říkala, že nejen že se mi dostalo odpovídající péče, ale současně i dvouminutového vysvětlení, oč jde - a to opravdu lidsky a přitom dostatečně odborně-laicky, abych pochopila. Doktorovi to zabralo dohromady i s vyšetřením asi 5 minut, ale pomohl mi svým lidským přístupem moc, dokonce přidal úsměv a přání - to tedy bylo vzájemné :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.