| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve středu mám termín porodu dle prvního UTZ, problém je, že podle páteční kontroly je dítě o 3 týdny menší než by mělo být - většinu těhotenství tam byl oproti cyklu rozdíl necelého týdne, ale od posledního UTZ před cca 2 měsící tam došlo k propadu o více než další 2 týdny. Problém je v těch biometrických veličinách, co se sledujou, odhad váhy je cca 3kg čili tam je to OK, ale hádám že odhad váhy je méně spolehlivý než měření těch ostatních parametrů. Ač průtoky byly zatím v pořádku, tak dr vyjádřil obavy z nedostatečné funkce placenty a rád by, abych porodila co nejdřív po termínu. Ukecala jsem to do pátku, to chce udělat Hamiltona, a pokud přes víkend nezačnu rodit, tak mě nejspíš čeká vyvolávačka. Nadšená z toho zrovna nejsem, upírám naděje k tomu víkendu, bude to odpovídat době, ve které jsem začala rodit jedničku. Z okolí o nikom s podobným problémem nevím, jen o opačných případech, kdy se prudilo kvůli příliš velkým dětem. Máte někdo podobnou zkušenost a jak to dopadlo? Rozběhl se nakonec porod sám navzdory malému dítku nebo to skončilo tou vyvolávačkou? A podařilo se porod vyvolat nebo to skončilo císařem?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.