| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vždy jsem věděla - myslela si, že budu mít dceru a bude se jmenovat po mé zesnulé mamince. Dceru mám a od jména jsem sama upustila, protože se tak jmenují holčičky dvou mých kamarádek a vůbec je teď hodně dávané. Takže to není stejná situace jako ty, vím. Ale mnou vybrané jméno přítel rozhodně nechtěl, já nechtěla jeho...vybrat jedno nebo druhé se zdálo nereálné, chtěla jsem navrhnout, ať tedy spolu najdeme třetí přijatelné pro oba...ale samotné se mi v tu chvíli prostě žádné jiné nelíbilo. Vsadila jsem na to, že až jí budu mít v porodnici v náručí a slzy v očích, tak ustoupí (dnes tenhle přístup nechápu, asi hormony) Ale fakt jsme neuvedli jméno do uznání otcovství ani do papírů v porodnici. Cestou do porodnice jsem pronesla "co to jméno", odpověděl "ty se naotravuješ", po porodu se zeptali, já jméno řekla, přítel nijak neprotestoval a jméno si oblíbil. A já pak na ní koukala a přemýšlela, jestli by to druhé přece jen nebylo lepší. Ale nebylo ~:-D
Poradila bych na chvíli to nechat být, vybrat spolu i nějaká jiná jména než Janičku s tím, že po porodu uvidíte, jaké se vám k holčičce nejvíc hodí ~;) Přítel uvidí vstřícné gesto a třeba bude souhlasit..nebo to uvidíš jinak ty...s tím dítětem v náručí už je to jiné. Na pojmenování je čas tuším do měsíce od narození.
Hodně štěstí ~;((
Kdyžtak se mi moc líbí ta rada dát jméno připomínající Janu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.