| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Breburdo, já do toho tak nevidím, ale počítám, že oni by o tu lásku a ten zájem ani tak nestáli, možná by to bylo pro ně málo akční?

Takže tam to bylo asi tak trochu vzájemný, ale zas až tolik jsem do toho neviděla.

Navíc oni k té osobě byli v blízkém příbuzenském vztahu, takže ten majetek jim normálně ze zákona připadnul, já bych ze zákona neměla nárok na nic, což je mi vcelku volný, akorát tedy ty fotky mě trochu mrzej, ocenila bych je asi ze stejnýho důvodu, jako by je ocenila Monty - historická hodnota.

Kdybych chtěla být ukřivděná, tak bych se asi mohla užírat tím, že oni se za života na nějaký starání zvysoka vykašlali, ale po smrti neudělali ani to, že by mi řekli "díky, že ses starala, tak přijď a vem si něco na památku", ale proč bych to dělala? Jediný, co jsem si z toho odnesla, je, že to nejsou lidi, se kterýma by se mi chtělo zajít na kafe. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.