| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak zvládnou se to určitě dá - ale je to osobním nastavení každého - viz jiné diskuze o tom kolik kdo zvládne.

Já bych teda jako zásadní viděla mít možnost jezdit autem, je to určitě mnohem reálnější to zvládat. Zvláště pokud máte dítě s určitým problémem, tak i do budoucna se určitě hodí. Ono obecně vůbec - s malými dětmi při bydlení na vesnici kdy se dojíždí jinam do školy školky, na kroužky, to je prostě mnohem flexibilnější.

Já si to naopak dovedu když už spíše představit s miminem, než s batoletem. Brávala jsem s sebou mladší když jsem vozila staršího a když byla mladší mimino šlo to vypravování mnohem snáz, než pak jako s batoletem.
Ale zas nejde předem vědět jestli nebude nějaký problém - třeba s kojením, tím refluxem apod. Pro pohodu mimina je i lepší to auto (obvykle tam spí). Navíc tedy se tím dá snáze vyřešit i přebalování po cestě apod.
Já buď přendávala s autosedačkou na podvozek kočárku nebo přehodila mimino do nosítka.

Upřímně bez auta mi přijde děsně náročný - být odkázaný na autobus a velká ztráta času. V autě je možné mít vše potřebné pro mimino i staršího.

Nicméně prostě pokud je zde starší sourozenec, tak ten už doprovod někam potřebuje, takže s druhým to už není obvykle stejné jako s prvním, kdy je možné být cele doma a věnovat se jen jemu.
Tak jako tak, to přijde a řešit to budeš muset - třeba o rok později.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.