| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně by spíš zajímalo proč všichni do těch poraden na to testování chodí. Já nijak nerejpu, fakt ne, jen prostě mně to zajímá, ty důvodu proč kdo jde. Chápu u dítěte s problémy, či dignózou, že potřeba leckdy "papír" pro školy o specifickém přístupu.
Nebo pokud je fakt něco potřeba u dítěte pomoc psychologa, ale jinak? Vlastní dítě zná přece jen nejlépe rodič, případně učitelky v MŠ, které s ním tráví hodně času. Tím já nijak nesnižuji kvalitu těch lidí z PPP, ale přece co natolik zásadnějšího pozná? Nebo jen aby potvrdil rodiči co tuší?

Já jen že mně to vlastně ani nenapadlo tam se synem jít, a to jsem odklad zvažovala, zeptala jsem se na názor jeho učitelek z MŠ a logopedky, a pak rozhodla podle své intuice.

A jak to tak čtu možná je dobře že jsme nešli, páč postavu co kreslí syn vypadají jako krabicoidní mimozemský robot. Jasně nejradši mám momentálně roboty, hraje si s nimi, hraje si na ně, dívá se filmy o robotech - Transfomers a Hero Factory, to je jeho.
Ale i když láskyplně nakreslí obrázek nazvaný "Maminka", tak vypadám jako kříženec oživlého stromu s pařáty a robotem z Číslo 5 žije. Už mám schovanou hezkou řádku mých portrétů ~t~~t~ Ale nevím co by z toho vyvodili v PPP. I když hranatý krk tam mám, ještě půjdu přepočítat ty pařáty.

Jo a ve škole se mu daří skvěle, je z něj šťastný prvňák.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.