| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pájo, ten rok mu určitě pomůže. Tady soused pod námi je únorovej a šel tenkrát taky o rok. Prý teď vše v pohodě zvládá a nikdo to neřeší, že je mu devět nyní v únoru v 2.třídě. Marťovi bude v srpnu. Určitě tím nic nezkazíte. A půjdete někam, aby mu potvrdili/vyvrátili to ADHD?
Spíš bych zrušila deváté třídy, přijdou mi zbytečný. Hlavně kdo jde takhle o rok, pak devítka, skoro všichni volí čtyřleté maturitní obory a vylezou ve dvaceti. Pokud vejška, tak dalších x let. Od těch 18ti let už je člověk tolik neuhlídá s tím záškoláctvým apod. a když si postaví hlavu, tak o to hůř. Za mě to bylo zrovna tak, že kdo se nedostal na školu, tak šel do devítky. Já nešla a maturovala jsem v 18,5letech a bylo to akorát. Brácha tedy byl na učňáku, devítka ještě nebyla, tak to měl zase blbí, že mu bylo v dubnu 17let, udělal zkoušky a nikde ho nechtěli vzít, že neni plnoletej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.