| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To neni nic noveho. Na vzestupu byly udajne jiz pred par lety. Ano, setkala jsem se s nimi v byvalem podnajmu. 2007. Nic prijemneho. Na to, ze jsou to stenice jsem prisla vicemene nahodou. Lezime takhle s pritelem vecer potme v posteli, na oblozeni steny dopada jen svetlo z poulicni lampy a ja bez bryli rikam rozneznena: -Hele, beruska! -To neni beruska... Proste tam sedela na stene nejaka jedna zapomenuta, zpomalena, zblbnuta. Pan Google pomohl ji identifikovat. Normalne se takhle videt vubec neda. No a za cas jsem najednou zacala nachazet stipance. Mela jsem kliku, ze diky teto jedne nahodou odchytnute, jsem vedela, o co jde a rychle donutila majitele s tim neco delat. Prijela firma a vystrikala byt. V tomto pripade stacilo jednou, jeste jich tam nebylo moc a byla to zrejme prvni generace. Pan presne vedel, kde je hledat. Ja jsem nenasla zadnou, i kdyz jsem v noci poradala razie - prudce rozsvecela ap. Tehdy urcil, ze jsou tak stare, ze ja jsem je do bytu dotahnout nemohla - bydlela jsem tam kratce. Zaroven tam ale nemohly byt o moc dele, protoze ke spolubydlici do druhe pulky bytu se zatim nedostaly.

Celkove nic moc zkusenost. Bala jsem se jit spat, spala v rolaku, dlouhych rukavech zastrkanych do rukavic a dlouhych nohavicich zastrkanych do ponozek. Na oblicej pry nejdou, ale na hranu obliceje, kolem usi, uz si troufly, mrchy. Nastesti neprenasi nemoci. V novem byte jsem se pak snazila eliminovat vse, v cem by se mohly uchytit a drzet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.