| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly, to nemůžu potvrdit. Scházela jsem se s muži s internetu jednu dobu docela často, s kytkou sice doopravdy přicválá téměř vždy ten, kdo doopravdy někoho shání za účelem sňatku, ale že by to byli muži pro život...možná jsem měla jen smůlu, ale mně přišel vždycky někdo, kdo příšerně tlačil na pilu a měl většinou na první pohled rozpoznatelný problém, proč je na trhu sňatků dlouhodobě neúspěšný. Loudilivé to byli všichni.

JEdnou mi přišel chlápek, který o sobě tvrdil, že je psycholog, a dodal BODLÁK. Pcháč oset, ani se mi to moc nechtělo vzít do ruky, v té době jsem hodně hrála. Povídám mu, proč mi fává bodlák, co to je za květomluvu (jestli to třeba neznamená "chci pí.at"), dávala jsem tomu šanci, že třeba řekne, že v bodláku je neotřelá poezie, ten kontrast mezi gracilním kvítkem a zbytkem prýtu, nebo že bodlák je symbol odolnosti, to je dobré pro trvalé vztahy....houbeles. Pravil, že on si tím "ženy testuje". Tak jsem mu dopřála autentickou reakci a řekla, že v tom případě upřímně, nechci bodlák, doma si ho do vázy jak vzpomínku nedám. Podivín tím byl zřejmě nadšen. Pak mě otravoval snad měsíc telefonem a nakonec mi napsal dlouhý, strašně sprostý dopis.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.