| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do diskuse jsem jenom nahlíd, ale i když bych sám nejspíš zaplatil (ale už jsem se setkal s ženskýma, kterým se to nelíbilo a trvaly na vlastním placení), řek bych, že z takový věci se dá pro vztah poznat málo co. A už vůbec ne věci typu "placením čaje to začíná a kdo ví čím končí."

Společenský pravidla, i kdyby byly nakrásně do kamene vytesaný, se měněj s dobou, protože jsou prostě odrazem převládajících společenskejch vztahů určitý doby a místa, jinak by po světě nebylo tolik různejch a protichůdnejch společenskejch pravidel.

A mě osobně by nejvíc vyhovovalo, kdyby se v případě, že bych zaplatil sám za sebe, dotyčná zeptala, proč to dělám. Ona by se dozvěděla s mnohem větší pravděpodobností, jestli je díky zkušenosti, neznalosti pravidel, jinýma pravidlama nebo lakotou, takhle se dozvěděla akorát to, co by si mohla vyvěštit z čajovejch lístků. A přiznám se, že přístup ve stylu "mám problém, nevím co si myslet, tak se zeptám" by pro mě osobně byl velmi silným podnětem k dalšímu setkání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.