| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dočetla jsem jen kousek Vaší diskuze...

Neznám ty davy ctižádostivých rodičů, kteří vláčí vzpouzející se dítko na kroužky proti jeho vůli, o kterých tu píšeš

Já neznám davy, ale pár podobných rodičů ano. Co daly dětem možnost, pak je to sežralo. Jakoby rodiče pak nedbali na přání, talent, potřeby dítěte (už to stálo dost peněz). Spíš mi někdy připadá, že si realizují vlastní nesplněné sny nebo potřeby.
Velmi otravné je tohle u rodičů "já chtěl sportovat a rodiče mne nepodpořili, všechno jsme si musel sám" - i v ženském rodě. Když dítě nechce, nemá nadšení, talent.. prostě "my jsme nemohli, neměli podporu, tak ji poskytneme v míře větší, než je nutná" (jen můj dojem a pocit)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.