| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, ve 03:10h jsem vstávala několik let, asi 8. Nebyla to žádná práce v továrně. S následky takového přehození biorytmu bojuju dodnes. NIKDY bych už do toho nešla, a to jsem za to měla asi šestinásobek minimální mzdy. Je to strašnej záhul pro tělo. Zpočátku mě namlsalo to, že mám pak vlastně celý den volno a ty první 2-3 roky jsem fungovala perfektně. Stihla jsem u toho ještě druhou práci, cvičení, koníčky. Moře času. Naučila jsem se přes den nespat totiž a nedospávat tu noc. Což se vlastně stalo nutností, protože bych pak neusnula v noci. Noční spánek je co do kvality úplně jinej než to, že jdeš spát přes den, mohla jsem přes den spát 7 hodin a stejně jsme byla pak vyřízená. To hlavní ale teprve přišlo, když jsem si navodila takové poruchy spánku, že jsem nebyla schopná psát vůbec. Došlo to tak daleko, že jsem 4 dny byla vzhůru nonstop. Byla jsem zralá skočit z okna. V noci jsme se navíc strašně potila, ale opravdu strašně, hodně jsem ztloustla, pořád jsme měla chuť na sladké. Pomohla mi až homeopatka. Práci jsem opustila a šla s penězi o dost dolu. I několik let poté, co už jsem nevstávala, jsme se budila s železnou pravidelností ve 3:10h, daly by se podle mě řídit hodinky. Dokázal spát o půlhodinu déle mi vždy trvalo tak půl roku, tzn., že na stav, že spím do 9 nebo 10h, o víkendu jsme se dostávala asi 5 let. Za mě ti takový režim absolutně nedoporučuju. Ta moje práce byla náročná, přijela jsme do ní a musel ana 1000% fungovat od první do poslední minuty a to vše v čase, kdy je tělo nastavené na spánek. Ne nadarmo se třetí hodině ranní říká "zatýkací" hodina, kdy policie dělá zatýkání nebo přepadovky, protože dotyčný spí nejtvrdším spánkem a bude dezorientovaný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.