| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moje řeč.... viděla jsem to tak na jedno očko, ale tohle jsem taky nechápala - místo aby ji pochovala, pohladila - tak stojí na jedné noze a komentuje, jak je malá nesamostatná - hernajs dyk jí je rok a půl a je tam najednou s úplně cizí ženskou, to má jako juchat a usmívat se od ucha k uchu???

... já jsem prostě asi divná, ale já ty ženský nechápu - jak můžou odejít od tak maličkatejch dětí....~a~~a~~a~
navíc je svěřujou někomu, koho vůbec ale vůbec neznají...

mě tam taky, popravdě, přišla nejnormálnější ta černovlasá maminka....
jo, jasně, návštěvy si domů nevodí a pikniky nepořádají, páč peněz je potřeba jinde... mě by spíš zajímalo, jestli je taky někdo ze sousedů pozval....

Spíš mě dost šokovalo, jak ten její manžel hned vystrojil piknik ve velkém stylu - peklo se sele ...

Druhý pár radši nekomentuji - ten chlapík, to byl totální psychopat!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.