| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,po hrozně dlouhé době nakukuju a zdravím vás.
Mishul, Miri, máte krásné holčičky, závidím ~s~ :-)

Pájo, my jsme taky na vesnici, ale s takovým přístupem jsem se nesetkala. U nás chodí na předškolní přípravu, pokud chtějí, i děti, které mají odklad jistý. Můžou i děti podzimní, které oficiálně nespadají do předškoláků. Z odkladu smutná nebuď, možná vám ušetří spoustu trápení a tam, kde byste příští rok tvrdě dřeli, to přespříští může jít samo od sebe ~x~

My máme co dohánět, Daník na tom není nic moc s grafomotorikou, chodíme i na logo, ale odklad nedám, posouvá se to pomalu, ale jistě. Ani za tři roky si nezvykl na školku, hrozně tam nechce, takže další rok tam mu nemůžu udělat.
Jen se školou máme problém, bude jen jedna první třída a vypadá to na 33 dětí ~7~ Mám výhodou, že mi ho bez problémů vezmou k nám nebo k manželovi, i když se rozhodnu třeba až v září, ale nechce se mi mít každé dítě jinde a navíc by byl odtržený od kamarádů tady na vesnici, když bude ve škole ve městě, tak ještě nevím.

Organizačně jsme zaběhaní tak, že vstávám před 5.45, 6.20 budím děti, 7.10 odjezd od domu. Naštěstí máme ranní družinu, protože škola otvírá, jak jste některá psala, v 7.40 a to už já musím být ve škole v sousedním městě a ještě předtím vezu manžela.

Mishulo, to je u vás družina narvaná? Myslím, že by ti hodně pomohlo, kdybys mohla vyzvedávat až po spaní. Sama jsem taky nikdy spící dítě doma nenechala, ale kamarádky úplně běžně. Záleží, jak to cítíš a taky na Natálce. Kamarádky měly takové děti, že si byly jisté, že se za těch pár minut doma nevzbudí nebo že prostě v postýlce počkají.

Svačiny mám zatím jednoduché - ovoce + pečivo s něčím nebo třeba buchta + každý pátek pro radost nějakou sladkost, třeba kinderčokoládku nebo i lízátko. Ale mám holku, která skoro nejí. Příští rok u Dana to vidím na 3 rohlíky se sýrem a půl plechu buchet ~:-D

Poslední dobou mám nějakou depku, jak to miminkovské a školkové období hrozně rychle uteklo ~7~ Asi krize středního věku, nebo co :-)
Mějte se hezky ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.