| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to přesně jako ty,čím jsem starší tím víc odkrývám/všímám si chování ostatních.Týká se to v mém případě příbuzných,třeba tchánů,švagrovců,bratrance; tito lidé,když jsme je třeba pozvali na kolaudaci našeho nového rd či jim ukázali nyní po letech právě pořízenou novou ložnici,tak nikdy neřeknou jé to je pěkný,nebo makový a takový,svůj názor si nechávají pro sebe.Dost to nechápu ale učím se to tedy dělat jako oni,byť mi to dělá trochu problém,jsem taky radši uprímná - ale to je špatně,jak zjištuji.Takže nechvlím,byť se mi něco u nich líbí a ani neřeknu že bych něco udělala jinak nebo proč to nemají tak či onak.Prostě jako oni-pokývám hlavou,neurčitý úsměv a nic.A připadám si jak debil při tom.Ve skutečnosti bych s nimi ráda o věci promluvila,kolikrát se člověk totiž něčemu v duchu diví,proč totak mají,ale když se řeč rozvine,tak se člověk dozví i zajímavé názory a sám se poučí.Ale bohužel,chtějí to tak,tak to tak mají,holt,přece já nebudu pořád chválit a od druhé strany se nedozvím ani kvik~d~

Jinak vzhledem k cizím lidem jsem hodně opatrná a nemám pro žádné důvěrnosti důvody,zrovna tak jako se nestalo a ani nestaneže by někdo u nás třeba vyjímečně jedl.Příbuzný hostím,vč.slečen od synů,cizí do baráku si nezvu a na jídlo teda už vůbec ne,když tak kafe a čau.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.