| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli je číslovka 79 v tvém nicku datum narození, tak nevím proč píšeš, že jsi na rovnání stará. Opravdu nejsi, já jsem o 10 let starší a teď jsem s rovnátky po dvou letech skončila. Horní patro jsem rovnala před mnoha lety, ale dolní se mi začalo křivit až po 40tce věkem, tak proto končím s rovnátky až teď. Já narozdíl od tebe celé dětství nasazovací poctivě nosila, ale můj ortodoncista byl vůl jak lev, nic neuměl, takže celé to trápení nemělo vůbec cenu. Ano, v dospělosti už je to dražší, ale pokud tím trpíš a máš z křivých zubů komplex, tak přesně jak píšeš - odpustíš si novou TV a vrazíš to do rovnátek. Zase v našem věku našetřit např. 10 tis není tak hrozné. A hlavně je tu jedna věc, kterou mi vysvětlil parodontolog ke kterému jsem šla pro posouzení, protože jsem nechtěla slepě věřit ortodoncistům a chtěla jsem si ověřit, zda se mi po rovnátkách v pozdním věku zuby neuvolní a nevypadají. Ne, nevypadají, naopak křivé zuby se častěji kazí, takže srovnání je v každém věku přínosem a spolu se správných čistěním prodlouží životnost zubů a hodně let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.