| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Poctive vas ctu (vetsinou jednou rukou pri kojeni), ale napsat je problem. K pocitaci me ti lumpici pusti jen vyjimecne.
Ted vzal manzel holky do bazenu a mladej spi!!! Vetsinou si pres den zavre oci jen na 20 min a hned je zase aktivni. Nejcasteji spi v aute, kdyz jedeme do nebo ze skolky. Pokud je to doma, tak za tu chvilku stihnu akorat tak uvarit, pripadne dat pradlo do pracky... ani na uklid toho bince tady to nestaci. Evela ho pohlida jen obcas a tatinek chodi domu az kolem 8 vecer.
A Rosi vyda za 10. certu. Porad se snazim ji necim zamestnat. Jak jsme doma, bud tu lita jak strelena a divoci psa nebo sedi pripojena na nejake elektronice. Porad ji musim neco vymyslet. Chce malovat ci varit, ale nadela u toho desnej binec a ani se nechce podilet na jeho odstraneni. Tedy 5 min zabavy = pulhodina prace navic pro me.
Tudleva jsem si tak libovala, ze hladce usnula uz v 9h... pak jdu v 11 kolem jejiho pokoje a neco se mi nezdalo. Tak tam vlezu a ona si pod perinou hraje s tatinkovym mobilem... To je na zblazneni toto. Takovejch hracek ma a oba by porad jen cucela na nejaky kraviny. Minuly tyden jsem ji konecne koupili prvni kolo. I kdyz na nem ma pomocna kolecka, je treba ji pridrzovat. Jede pomalu, ale dela moc ostre zatacky a jeci, ze pada... no, rekneme ze to ma v genech, my take nejsme nejak sportovne nadani.
Fluffy je milej, ale obcas je mi ho lito/ Evela ho vic jak 1x tydne na prochazku nevezme ani pod pohruzkou nasili ci zabaveni mobilu. Mimochodem, zjistila jsem, ze uz nemam silu ji preprat a ten mobil ji proste sebrat. No tak krom behani po zahrade s nim chodi opet tatinek ci ja. Jenze zvire moc vychovane neni. Sice jde krasne na voditku, ale beha na vsechny strany. Tudiz s kocarem je prochazka nemozna. Davam tedy maleho do satku, divokou Rosu za ruku a aspon obcas jdeme. Reknu vam, obe holky jsem takhle nosila hodne. Ale tentokrat mi pul hodina staci a mam zada v... (vite kde) na par dni.

Tak jsem se vam tu po dlouhe dobe vykecala. Mejte se krasne, hodne piste a hlavne, at uz jste vsichni zdravi!!! Chudak Zoe a Matej, ti si zase zkusili.

Jo, zaciman mit cestovni horecku a vymyslim co s sebou do CR. Mate nejaky tip, kde se da nakoupit pres internet, zaplatit predem kartou (dulezite, ne dobirku) a nechat dorucit do Prahy do panelaku bezne veci, jako treba potraviny ci drogerii? chci si k nasim nechat poslat pliny a tak, at to nemusim vozit a oni kupovat. Nasla jsem, ze to dela Tesco. Ale neznam nikoho s osobni zkusenosti, jestli to funguje spolehlive.
Pokud mate nejake prani, co vam muzu od tud privezt, tak sem s nim!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.