| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na online Tesco jsem slyšela zatím jenom pozitiva. Vyzkoušené to nemám, u nás v divočině tuhle službu nenabízí.

A taky mám pocit, že mě z nošení víc bolí záda. Zničila jsem si nohu v zimních botách, pořád na ni někdy nemůžu úplně došlápnout. Záda samy o sobě nebolí, ale deset kilo na břiše prostě dám do školky a zpátky, stačí bohatě. Na záda si ji neumím nahodit, můj probém, no :-)

Stella, i když byla teď týden zdravá doma, tak nijak extra neprudila, nemá potřebu skákat a lítat a když už, je vykázána do pokojíčku, ať si obtěžuje vlastní postel a ne gauč. Už si sama pustí a zahraje na počítači asi tři hry, ani jsem nemrkla a manžel ji to stihl naučit. No co už. Pořád nejraději maluje, plastelínuje a stříhá. Naštěstí už ne kalhoty. Taky se dokáže několik hodin v kuse dívat na youtubu, jak plastelínuje nebo tvoří někdo jiný. Ale chápu, já se zase dokážu dívat, jak někdo vysvětluje nějakou techniku při dortování :-) Nedávno se takhle v tichosti asi hodinu dívala na jakési plastelínování, načež se ovalo "Jo aháá!". :-)

Už se těším na slunko. Zas někam zmizelo a podle zpráv se snad pořádně objeví až v červnu. Už začínám být z té zimy celkem porážděná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.