| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co si myslíte o této aféře?

Je jasný, že do toho nikdo nevidíme, ale mně to smrdí, mám pocit, že někdo chce Růžičku promyšleně potopit.

Jeho vysvětlení mi připadají konzistentní, spíš bych věřila jemu, že o tom vedení Slávie řekl, než jim, že o tom nevěděli.

Sponzorský dar bych chápala ve smyslu "ať si můj kluk zatrénuje s reprezentací, když by na to z titulu svých schopností neměl", a to by mi přišlo vcelku i legitimní, ale to, aby ho stavěli, když na to nemá výkonnost, postrádá logiku, to by se mohli jít jako klub rovnou zahrabat, trenér je mnohem víc závislý na jejich výkonnosti než na nějakým blbým (teda pro mě ne, ale pro něj dost jistě) půl melounu.

Jako největší kretén mi z toho vychází ten otec, protože ať to bylo jak chce, on veřejně přiznal, že uplácel, vrcholem byly jeho řeči o tom, že reprezentaci by měl vést někdo čistej (to zní skvěle od někoho, kdo se sám zachoval nečestně a před celým národem to přiznal), a že má patrně neschopnýho syna, kterýho ani za pomoci svých peněz nedokázal prorvat na místo, na který nemá.

A média o tom informují jednostranně pouze v duchu, jakej je ten Růža neřád.

Uvažuju, jak jednoduché by bylo prakticky kohokoli "sundat" a odrovnat nařčením z úplatkářství a příslušnou mediální kampaní v tomto duchu - i kdyby ten člověk byl čistý jak lilium, tak na něm stejně kus té špíny ulpí a spousta lidí si řekne "není šprochu", a úplatky jsou taková univerzální "návnada", veřejnost je přesvědčená, že "stejně bere každej" a ochotně tomu uvěří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.