| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, je mi po 40tce a od loňského července si nechávám po xy-letech růst dlouhý vlasy - můžu říct, že tak kvalitní vlasy jako teď jsem neměla ani zamlada~;)....sama nevím, čím to je a jsem za to neskutečně vděčná!!

takže za mě:
- šampony pouze a jenom BEZ silikonů (já: Alverde z DM nebo Henne Color - kvůli udržení barvy) = to je úplný základ

- žádná chemnická barva nebo melír, barvím se léta letoucí jenom henou (Henné Color - www.hennecolor.cz - doporučuju!! Každých 14 dní mám na hlavě zábal - jednou "barevná" hena (míchám si sama hnědou s měděnou - krásné odlesky!!) a vitaminovou (fialový obal - to je směs bylinek - tymián, kopřiva, bříza, rozmarýn, chinin a půl procento henny - to je vyloženě regenerační kúra); do namíchané heny nebo té vitamínové směsi si přidávám lžíci meruňkového oleje (je lehoučký a vlasy tak nezmastí) a oříšek kondicionéru henne color = vlasy jsou po tom prostě úžasný, jinak se to nedá říct~R^

- dělám si bylinkové oplachy - namíchám si bylinky, nejčastěji kopřiva, rozmarýn, bříza nebo mateřídouška (nejvíc těch kopřiv), spařím cca 1 litrem vařící vody, dám louhovat (nejmíň půl hodiny, i déle), pak pořádně procedím, naliju tu vodu do PET-ky a jako poslední vodou po umytí norm. šamponem si vlasy přeliju tímto odvarem (pokojová teplota), a pořádně promasíruju i pokožku hlavy. Ty vlasové vody volně prodejné mi nevyhovovaly - všude je alkohol, tohle je čerstvé bez jakýchkoliv příměsí~R^, pak jen zabalím do ručníku, už nesmývám další vodou!!

- žádné kulmování, žehlení atd...já jen ráno natočím na obyč. natáčky, abych vlasy trochu "podzvedla" - jinak mám rovný dráty, upravím, jediné, co dělám, že lakuju - používám kvalitní laky - doporučuju HairWonder nebo Osis+, dobrý je i lak Biosilk, prostě žádné laky z drogérek - ty vlasy jenom "slepí"

- vnitřně Panthenol od dr. Mullera nebo Panthenol forte od Altermedu (je tam selen, vitaminy C a E navíc) + dýňová semínka (mají velký obsah zinku - stačí denně schroupat tak dvě polévkové lžíce - já teda víc, páč mi to chutná) - tohle dlouhodobě, minimálně 3 měsíce

po tomhle všem mi začaly růst nové vlasy - takové ty podrůstky, jako malým dětem, když rostou vlasy, fakt jsem tomu nevěřila, ale je to tak. Takže já doporučuju tu vyloženě přírodní cestu....~;)~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.