| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, uvítám zkušenosti těch kterým se stalo něco podobného. Jela jsem po dálnici, v autě dvě malé děti. Předjížděla jsem kamion, jela jsem cca 120 km/h. Zezadu se na mně vyřítil velký černý terénní auták, který se na mně těsně nalepil a dával mi tak zřejmně najevo že mám uhnout. Což jsem po předjetí udělala, on jel podél mně a gestikuloval, pokřikoval apod. Pak prudce zrychlil, předjel mně a prudce zašlápnul brzdy. Sotva jsem to ubrzdila, a kamion za mnou taky. To už jsem nevydržela a ukázala prostředníček. Chyba. Chlap se nas... , a vybrzdil mne znovu. Při sjezdu z dálnice mi autem zablokoval silnici, vyskočil z auta a začal na mně z řvát. Seděla jsem v autě, zmohla jsem se jen na to, že tam mám děti a jestli má problém, že zavoláme policii. Řval at si jí klidně zavolám, což jsem udělala. Než přijeli, ujel. Ale bylo to strašných 15 minut řevu a sprostých nadávek na mou osobu. Nevěděla jsem jestli mně nezačne rozbíjet auto... měla jsem na mysli to aby se nic nestalo dětem. Pak běhal kolem auta, fotil si mně i děti,.. nevím proč, no hnusné to bylo. Ujel, a když přijela policie, řekli že to je na přestupkové řízení. Naštěstí když jsem jim volala jsem jim řekla jeho poznávačku. Nevím co od toho řízení mám čekat. Mám strašný vztek, a pocit bezmoci. Někdo podobnou zkušenost? p.s. mimino to snad nevnímalo, tříleták pak chtěl chudák zvracet, říkal že se bojí ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.