| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím s Kudlou, třeba je manželův pohled na věc jiný, to neposoudíme.
Víno s chlebíčky jsi mu avizovala, nebo jsi se s nima prostě vytasila, když si chtěl jít vyčistit hlavu (předpokládám, že nechodí na pivo často, zvlášť teď)?
Mám zkušenost, žev těch těžkých obdobích toho mají prostě plné kecky oba.
Nepopírám, že jsou lidi, co na vztah kašlou programově a je to s nimi boj, na druhou stranu pak jsou taky situace, kdy prostě oba dělají co mohou, s jazykem na vestě, a někomu z nich to třeba začne víc vadit, ale ve skutečnosti se to nedá v aktuální situaci moc řešit - může Tvůj muž teď s tím projektem v půlce seknout? Asi ne, že? Jaké řešení by sis představovala?
Jinak já mám podobné černé myšlenky zásadně v období PMS, takže to beru s rezervou. Jsou období, kdy mne nic nerozhází, jsou období, kdy je člověk víc sebelítostivej.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.