| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jako dítě jsem nesnášela dětská divadla, bylo to pro mě utrpení
jedno mé dítě divadýlka celkem baví, druhé je nemá rádo (občas je celkem spokojené, občas a věřím, že upřímně říká, že se mu to nelíbilo)
a mám děti, které nemají rády nové situace
s věkem se to u nich lepší a lepší
byli doby, kdy bych je např. jít se školkou do divadla nenutila a nechala bych si je doma (nejezdili takhle ve 4 a ještě i 5 letech se školkou na výlet atd.), myslím, že to, že jsem jim ustoupila jim prospělo. časem se osmělilovali, ty aktivity pro ně také byli vhodnější a vhodnější a teď (předškoláci) už i něco musí a jsme často dohodnuti, že to musí zkusit (např. nové tréninky fotbalu) a když to zkusí a nebude se jim to líbit (má to být zábava pro děti) tak pak to nemusí dělat
samozřejmě něco jiného je lékař a věci které se musí, nebo kdybych se je nemohla nechat doma, ale když vím, že nechtěli a měla to být zábava, tak jsem je většinou nenutila a myslím, že jim to bylo jen ku prospěchu
ale kdybych jen čekala, až budou opravdu sami chtít, asi bych se nedočkala. postupně jsme najížděli na to, nemůžu si je nechat doma a proto musí jít, a chceme, aby to zkusili a fungovalo to celkem dobře
dcerce bych zvyšovala sebevědomí, pochválila, že to zvládla, povídala si s ní víc o tom, proč to nechce - vždyť ty ani nevíš (Nebo víš ?) proč tam nechce, z čeho má obavy.. ? zda z nového prostředí, nemá ráda divadlo, zda by jí pomohlo, kdyby třeba seděla vedle paní učitelky apod.
a asi bych jí nikdy neschazovala, že je bojánek apod. - to jí určitě nepomůže a je i otázka, zda fakt chápe, že je to legrace. může jí to dost trápit
vím, že jsem v tomhle poměrně benevolentní matka, ale docela jsme to takto u nás doma zvládli, se školou a tím co se opravdu musí jsme v pohodě a dali jsme to, pro děti myslím bez traumat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.