| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle jste četli? Nýrský případ.

"Mohla byste prosím shrnout, jak jste se k případu této rodiny dostala? A co se od té doby dělo?
Prvním okamžikem bylo mé setkání s Lucinkou 19. listopadu. Svěřuje se mi o rodině, o matce a otci - samovolně a s důrazem. Na druhém sezení 3. prosince hovoří o otci, výpověď má silný emoční doprovod, strach z otce - šeptá, když o něm mluví, objímá mne, musím se jít podívat na chodbu, jestli tam není. Samostatnou konzultaci s matkou jsem měla 17. prosince. Vysvětlila jsem jí nutnost komplexního psychologického vyšetření holčičky. Termín s psycholožkou si domluvila sama.

Pak 5. ledna přišla nová klientka i s manželem, v rámci potíží svých dětí začne hovořit o své minulosti, sdělí, že byla sexuálně zneužívána ve věku pěti až osmi let svým strýcem, kterého jmenovala celým jménem, a byl to otec Lucinky. Pro mne šok, ale zároveň potvrzení všeho, o čem holčička v předešlých setkáních mluvila.

Lucinku 14. ledna vyšetřila psycholožka, soudní znalkyně, která zjistila další rizikové faktory a kontaktovala kriminální policii. Ta mě téhož dne kontaktovala kvůli výpovědi v případu ochrany dítěte. Den poté šel otec děvčátka k výslechu. A 19. ledna mi přišla vyhrožovat nevlastní sestra podezřelého zničením praxe a mého jména. Vyšetřovaný muž spáchal 23. ledna sebevraždu. Před ní se podle svědků naléhavě snažil zkontaktovat zmíněnou neteř, která vypověděla o tom, že ji jako dítě sexuálně zneužíval. Dne 26. ledna matka nepravdivě medializuje případ své dcery."

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/psycholozka-trpi-protoze-odhalila-zneuzivani-fq8-/plzen-zpravy.aspx?c=A150428_2159030_plzen-zpravy_mav#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

chudák dítě ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.