| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj muž mi dveře od auta neotvírá, ať řídím nebo spolujedu.

Krom toho, nemám to moc ráda, přijde mi nepříjemné čekat. Ale dělá to můj otec. Zastaví auto, já začnu vystupovat, on na mě zasyčí SSSSSSSSSSSSSeď na prdeli!!!, oběhne auto a s mírnou úklonou mi otevře dveře. Vót eťiketa.

Odevírání dveří od auta, přidržování kabátu nebo židle, to jsou podle mne takové starosvětské rituály. Nijak mě neuráží, ale ani neoslní. Od mého muže se mi dostává jiných pozorností, kterých si cením mnohem více.

Od jiných chlapů to přijmu jako projev galantnosti, určitě jim za to nevynadám. Vyhrazuju si ale právo galantní pomoc odmítnout (třeba nechci pomoct s báglem, když v něm dohromady nic nemám). Pokud se dotyčný urazí, není to gentleman ~y~ Aneb není-li dovoleno odmítnout nabídku pomoci, tak už to není pomoc, ale buzerace. Stejně neslušná jako vnucování vlastních představ o chodu světa a používání slova "dáma" jako klacku k mlácení po hlavě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.