| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pri porodu se nam nikdy nic desneho nestalo. Ale druhe dceri na novorozeneckem (kam ji proste unesli, zatimco mne poslali do sprchy) ano. Kdyz se mi po probdele noci podarilo zjistit kde je, byla vykoupana v inkubatoru, vzlykala ze spani a misto nosu mela krvavou bambuli. Nejdriv mi setra, ktera mne k ni vedla rekla, ze SE bouchla pri myti. To jsem vystartovala, co mysli tim SE a chtela jsem vedet, jaky nemehlo s ni manipulovalo. Ze uz k ni nesmi. Sestra prohlasila ze jsem hystericka a ze NA MNE zavola doktorku. Te nejdriv neco septanim vysvetlovala, nacez prisla lekarka a rekla mi, ze takovehle poraneni SE muze stat v prubehu porodu a ze namam byt na chudinky sestricky oskliva. Ze oni se snazi, co muzou. V prubehu porodu se to urcite nestalo, protoze po te, co mi dceru odmitli hned polozit na bricho a museli ji nejdriv odnest lekari, mi ji po "nezbynem" zvazeni a zmereni na dve hodiny vratili. Nos mela cele tyto dve hodiny v poradku. Ale pochopila jsem, ze mi jen lekarka prisla vysvetlit, jak to dopadne, pokud bych to zacla rozpatlavat. Nasledne jsem videla, jakym zpusobem se tam novorozenci myji, a vystartovala opet, nacez zase prisla lekarka a sdelila mi, ze mne k dceri nebudou poustet, pokud budu na setricky zla. Od te doby si davali pozor, abych koupani zadnych deti nevidela. A zacli se ke mne chovat patolizalsky. Apolinar.
Dcera ma nos na krivo, dle ORL zbytnelou chrupavku, podle rtg bez znamky traumatu (kratce po porodu ma kost jeste stale schopnost se zcela zahojit),jako miminko se hrozne malo smala i plakala - mela jsem pocit, ze ji oboji boli. Socialne je uplne OK, urcite to nebyl priznak nejakeho autismu. Zacla mluvit velice brzo, ale patlala absolutne nesrozumitelne. Ackoli velmi brzo byla schopna velice trpelive trenovat mluvidla, nektere cviky nezvlada dodnes a vyslovnost v poradku neni. Uz je to pubertak. Ja se budim zpocena obcas dodnes.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.