| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mívám období, kdy se to sejde, mívám tragický a beznadějný pohled na svět.....radu teda nemám, někdy je prostě blbě, ale poslední dobou mi pomáhá představit si svět a realitu jinak.....jakože tento svět je něco jako počítačová hra - máš spoustu možností a země nabízí spoustu krás...prostě se zastavím a přemýšlím, tak, kdyby to byla PC hra, co budeš dělat? uvědomím si, jak to je vlastně tady skvělý....
nejsem tedy v euforii, ale dává mi to naději. Lidi jsou lidi, to neovlivníš, jejich reakce nejsou na tebe cílený, taky plynou z nějakých jejich mindráků....taky se děsím některých učitelů a nevím, jestli dělám dobře, když dceru zas objednávám do ppp...dcera by potřebovala zas do léčebny na pár týdnů, ale už by mi to neodpustila...snažím se věci brát tak, jak přicházejí....a nebrat sije osobně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.