| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám vůbec na nic čas a dnes si zřejmě začaly jiřičky stavět hnízda na domě. Proti ptákům obecně nic nemám, ve stodole mají vlaštovky několik hnízd, zvenku na stodole různých boudách žijí rehkové, ale s jiřičkami byla dohoda jasná – staví u sousedů, kde byly vždycky, protože tu nikdy nebydlely, já mám novou omítku a za týden ji mají přijít natírat.

Ptáci nemají ještě nic postaveno, jen zkusmo líply pár flíčků bahna na několik míst na fasádě, ale tuším, že to půjde rychle. Cvičně jsem vyvěsila na okno velkou červenou ponožku, ale mám obavy, že vzkaz nepochopí. Napadá vás něco? Kde honem vezmu něco jako orla do okna? Pomůže to? Děti mi chtějí půjčit gumovou užovku a krokodýla, to je asi na nic, ale asi si vezmu aspoň tu užovku, abych jim udělala radost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.