| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak řešit hygienické návyky mi přijde malinko mimo, protože každý to má jinak a současné "normy" mi přijdou až děsivě tvrdé. Na diskuzích tohoto typu bývá leckdy za prase označována i žena, která například intimní partie myje jen vodou (přitom to může být prostě proto, že jí cokoliv jiného způsobuje problémy), která se neholí (byť nesmrdí, ale holení je dneska jakousi známkou hygieničnosti) atd. Já třeba nevidím problém v tom nemýt se každý den (kor když se člověk nepotí), ale pro někoho je málo i jednou denně a za dostatečnou hygienu bere jen mytí ráno a večer..... Stejně tak by někteří považovali za prase mě, když si vlasy meju jednou týdně. Jenže mým vlasům to prostě stačí a amastně nevypadají, tak co už.... někomu naopak mastně vypadají vlasy už druhý den po umytí......

Už sjem zažila fůru diskuzí (nejen zde), kde se řešilo jak častos e lidé myjí/sprchují(myjí vlasy/ mění povlečení/ etc. a vždy se to nakonec zhádalo kdo je větší prase :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.