| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Muško, my máme fenečku od 7. týdne a musím říct, že nejnáročnější to bylo tak ten první týden, běhala jsem neustále mezi bytem a venkem, aby nacvičila čůrání, to pokračovalo i přes noc, byla vzhůru cca každé 2 hodiny a v těch 2 hodinách si chtěla i hodinu a víc hrát, neřešila, že jsou 4 ráno apod., to trvalo něco přes týden, pak se začaly intervaly prodlužovat, cca od 10. týdne spí celou noc. Ve 21:30 poslední venčení, další pak okolo sedmé ráno, hodinku je vzhůru a pokračuje do jedenácti ve spánku. Když je vzhůru je pravda, že toho moc neudělám, ale to je asi i moje volba, snažím se jí věnovat, když to jde. Když ne, tak se musí nějak zabavit. Mám výhodu, že pracuji obvykle doma, do kanceláře chodím na dva dny v týdnu, tam může být se mnou. Snažím se ale, aby zůstávala i sama doma, takže věnovat se dceři, nakoupit, jít si zacvičit, apod. absolvuji bez ní a ona zůstává doma (buď si hraje nebo spí, to netuším : ))). Mám dceru, která navštěvuje 1. stupeň ZŠ. Ona sama chodí venčit 2x denně (ráno před školou a po návratu ze školy). Souhlasím ale s tím, že štěně zabírá času poměrně dost .. a to i když ona je zlatá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.