| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Poníci u nás nejedou. Jednou řekla, že by chtěla toho z Tesca, ale doma má od tchýně celou sadu a leží ladem...pokud se k ni nedostane Zoe a nežere jim vlasy.
Dneska jsme ale byly v obchodě a byla tam plastová přepravka s plyšovým psem, stála u toho, že by to chtěla, tak jsem neváhala a hned jí to koupila, tak mě to nadchlo, že se jí něco líbilo! ~t~ Hrála si s ním už na trávě před obchodem a pak na stadionu před začátkem atletiky. Zatím dobrý, akorát Zoe je mazlivá a chce pejska pro sebe, tak asi ještě bude boj.

Sháněla jsem pro Stellu nějaké kratší legíny, pod kolena. No z kraťasů pro věk 5-6 let by vypadla, tak jsem vzala normální délku kalhot pro 2-3 roky. Legíny z HM, co jsem jí kupovala v létě, když měla jeden rok (velikost 74 a 80) pořád ještě obleče. Když už se nějaké legíny poštěstí, že jsou v pase akorát na ni, tak je prostě má tak volné, jako tepláky. Váží tak 16 kilo, možná 17, ale mamka říkala, že šestnáctikilové závaží nejenom uzvedla, ale fakt zvedla celkem dost nad zem. Přííští rok prdíme na atletiku, do kulturistiky půjdem! ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.